Fundusze Unijne
Badania naukowe
Współpraca międzynarodowa
Powrót

Aktualności
20/11/2015
Podatki dla przedsiębiorców nie takie straszne

17/11/2015
Wątpliwości wobec rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika

04/09/2015
Przedsiębiorca – aparat skarbowy: kto słabszy kto silniejszy?


Strona Główna / Wykładowcy / Współpraca Wykładowców
Współpraca Wykładowców

Wsparcie udzielone wykładowcom  szkół wyższych w procesie uruchamiania programów  dydaktycznych w zakresie innowacyjnej (technologicznej) przedsiębiorczości stanowi solidny fundament do rozwijania współpracy w innych obszarach a także wspólnej realizacji ponaduczelnianych projektów i inicjatyw. Szczególnie obiecujące możliwości dotyczą wymiany doświadczeń w wykorzystywaniu funduszy unijnych.


Problematyka innowacyjnej (technologicznej) przedsiębiorczości  jest obecnie przedmiotem intensywnych badań naukowych w wiodących ośrodkach akademickich na całym świecie.  Możemy wspólnie włączyć się w te badania, a uzyskane wyniki, mogłyby posłużyć do przygotowania prac w celu uzyskania stopni naukowych (doktoraty, habilitacje).


Aktualnie w wielu krajach europejskich podejmowane są liczne inicjatywy zmierzające do rozwoju programów edukacyjnych w dziedzinie innowacyjnej przedsiębiorczości w szkołach wyższych. Działania takie są podejmowane także na forum Komisji Europejskiej. W ramach SEIPA zastały już nawiązane robocze kontakty z partnerami zagranicznymi co stwarza szerokie możliwości rozwoju współpracy międzynarodowejw tej dziedzinie.

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X