Materiały i Pomoce Dydaktyczne
Szkolenia i Doradztwo
Współpraca Wykładowców
Wzór Sylabusa
Powrót

Aktualności
20/11/2015
Podatki dla przedsiębiorców nie takie straszne

17/11/2015
Wątpliwości wobec rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika

04/09/2015
Przedsiębiorca – aparat skarbowy: kto słabszy kto silniejszy?


Rejestracja

Ten zamknięty segment  wortalu przeznaczony jest dla wykładowców prowadzących lub zamierzających prowadzić zajęcia dydaktyczne dotyczące uruchomienia nowego biznesu w różnych formach. Po przeprowadzeniu procedury rejestracyjnej wykładowcy uzyskają dostęp do dodatkowych narzędzi dydaktycznych i wskazówek metodycznych a także do Forum Wykładowców, na którym będą mogli wymienić poglądy i doświadczenia.

Studentów zapraszamy do segmentu Obudowa internetowa , który jest otwarty i dostęp do zawartych w nim treści nie wymaga logowania.

Wykładowcy już wcześniej zarejestrowani powinni wprowadzić login i hasło klikając Zaloguj się bądź na dowolną zakładkę oznaczoną kłódką. W przypadku, gdy istnieje potrzeba edycji danych należy się najpierw Zalogować a następnie wybrać po lewej zakładkę Edycja danych.


Login: 
Hasło: 
Adres e-mail: 
  DANE UŻYTKOWNIKA
Imię: 
Nazwisko: 
Tytuł naukowy: 
Stanowisko: 
   
Województwo: 
Kod pocztowy: 
Miejscowość: 
Ulica: 
   
Telefon stacjonarny: 
Telefon komórkowy: 
  UCZELNIA
Nazwa uczelni / miejsce pracy: 
Miejscowość: 
Wydział: 
  INNE
Zainteresowania naukowe: 
Doświadczenia dydaktyczne: 

Licencja Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej wszystkie materiały na tej stronie są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Edukacji i Rozwoju Przedsiębiorczości.
X